ARBATA

Grynasis kiekis: 60 g

Sudedamosios dalys: kmynų sėklos, pankolio sėklos, imbiero šaknys, žvaigždiniai anyžiai, ciberžolės.

Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje.

€1.50

Fermentuota siauralapio gauromečio lapų arbata (Epilobium angustifolium)

Ši arbata primena juodąją ir žaliąją arbatas. Tačiau neturi tonizuojamojo poveikio, tad puikiai tinka  ir rytui ir vakarui. Vitamino C lapuose tiek pat, kiek ir juoduosiuose serbentuose. Taip pat yra daug biologiškai aktyvių medžiagų: taninų, gleivių, alkaloidų, vitaminų, mikroelementų.

Grynasis kiekis: 20 g

Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje.

 

€2.00

(lot.  Ocimum sanctum)

Šventasis bazilikas idealiai tinka arbatai ruošti.  Gaivinantis, su lengva citrinine nata – toks  yra Tulsi, indiško baziliko, arbatos skonis.  Teigiama, kad tai kone geriausia alternatyva kavai, užtikrinanti gerą savijautą ir stiprų imunitetą.

Indiško šventojo baziliko (Ocimum sanctum, Indijoje vadinamo „Tulsi" arba „Tulasi") kvapą lemia išimtinai eugenolis ir kamparo aromatas. Indijoje šventasis bazilikas nėra žinomas kaip prieskonis, tačiau naudojamas daugiau kaip vaistažolė, turinti stiprią religinę prasmę. Augdamas ir bręsdamas bazilikas keičia savo aromatines kompozicijas: jaunesni lapeliai aromatingesni eukalipto ir gėlių aromatais, senesni - peletrūno ir gvazdikėlio natomis.

Savo tėvynėje Tulsi laikoma visų žolelių karaliene, šventa, tikru gyvenimo eliksyru.

Paruošimas: puodelyje (apie 200 ml) 1 arbatinį šaukštelį užpilti verdančiu vandeniu (100°C). Laikyti 7–10 min.

GRYNASIS KIEKIS: 20 g.

Laikytis sausoje ir vėsioje vietoje

 

€1.50

ŠVITRŪNAS - (lot. Cictus Incanus

Sudedamosios dalys: 100%  švitrūno lapeliai.

Šis augalas, kuris  pasižymi  stebėtinai dideliu polifenolių kiekiu, kurie didina atsparumą bakterinėms ir virusinėms infekcijoms bei stiprina kraujagysles. Polifenoliai pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, kurios mažina laisvųjų radikalų kiekį organizme, lėtina senėjimo procesą, užkerta kelią ląstelių mutacijai, kuri yra vėžio atsiradimo priežastis. Taip pat buvo atrasta, kad polifenoliai, esantys švitrūne, gerina odos būklę, mažina kolagenazės (enzimo, atsakingo už kolageno irimą) aktyvumą. Yra puiki priemonė burnos ertmės higienai.

Grynasis kiekis: 40 g

Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje.

€1.50

Grynasis kiekis: 60 g

Sudedamosios dalys: imbiero šaknys, obuolių gabaliukai, čiobreliai, raudonėliai, mėtos lapeliai, gvazdikėliai, žvaigždinis anyžius.

Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje.

 

€1.50
Rašyk
Skambink