NAUJIENOS

Naujienos nuostabiausiam Jūsų Velykų stalui 0
Artėjant gražiausiai pavasario šventei - Šv Velykoms, nudžiuginkime save ir savo artimuosius Kulinarijos paveldo fondo sertifikuotais prieskonių mišiniais, sukurtais su meile, suk..
Naujienos! Prieskonių mišinys „Šonkauliukams“ ir Prieskoninės žolelės šašlykams 0
Kad laikas neprailgų namuose, siūlome Jums išbandyti mūsų sukurtus du naujus prieskonių mišinukus: PRIESKONIŲ MIŠINYS „ŠONKAULIUKAMS“ - minkštutė, nuo k..
SALDŽIŲJŲ BAZILIKŲ SĖKLOS (SABJA arba TUMARIA) 0
SALDŽIŲJŲ BAZILIKŲ SĖKLOS (SABJA arba TUMARIA) (lot. Ocinum basilicum) „Tukmaria“ sėklos (ocimun basilicum) yra šventos daugelyje Azijos šalių dėl puikių maistinių savybi..
ŠVENTASIS BAZILIKAS 0
MIELIEJI, SU NEKANTRUMU, NORIME JUMS PRISTATYTI DVI MŪSŲ NAUJIENAS, kurias jau galite įsigyti mūsų el. parduotuvėje www.prieskoniunamai.lt 1. ŠVENTASIS BAZILIKAS (lot. Ocimum sanctum) ..
MOLIŪGŲ LUKŠTENTŲ SĖKLŲ ALIEJUS 0
Pavasarinės salotos su šlakeliu nuostabaus moliūgų lukštentų sėklų aliejaus ir žiupsneliu meškinio česnako– tikra atgaiva kūnui ir sielai. MOLIŪGŲ LUKŠTENTŲ SĖKLŲ AL..
KELIAUKITE PO PASAULĮ BŪDAMI NAMUOSE:) 0
ITALIJA IR SICILIJA, ISPANIJA IR ANDALŪZIJA, PORTUGALIJA IR MADEIRA - daug daug dar nuostabių vietų, kurias vieniems norisi aplankyti, o kitiems ir sugrįžti…. Šiandienos situacija mum..
Brandinti obuolių sūriai 0
Obelų žydėjimas … Bene gražiausias metų laikas! Ir taip norisi kažko tai naujo:) ATRASKITE NAUJUS SKONIUS MŪSŲ EL PARDUOTUVĖJE www.prieskoniunamai.lt SU DŽIAUGSMU PRISTATOME NAUJIENĄ -..
Rašyk
Skambink