• Kumino sėklos

Prekės kodas: PN-031

Turimas kiekis: 27

Kuminai yra tipiškas rytų virtuvės prieskonis,  daugelio Indijos ir Meksikos patiekalų skonio dalis.  Šis prieskonis pasižymi ypatingais aromatais.  Tai neįprasto, intensyvaus, stiproko,  labai savito aromato ir skonio prieskonis, paprastai arba labai mėgstamas, arba nekenčiamas.  Citrinų ir šildančių imbierų skoniai persipina su šviežiai pjautos medienos aromatais.  Skonis ir aromatas išreiškiamas stipriausiai kuomet prieš naudojimą  yra paskrudinamas sausoje keptuvėje arba karštuose riebaluose iki sėklų patamsėjimo.

 Kuminai naudojami daržovių patiekalams, salotoms, troškiniams, tirštoms sriuboms, žuvies, vištienos, avienos, ryžių patiekalams gardinti, be jų neįsivaizduojamas  plovas , jų dedama į įvairiausius prieskonių mišinius (garam masala, kari mišinius), kuminais taip pat gardinami sūriai, jogurtas, kuskusas, marinuojamos, konservuojamos daržovės, su kuminais kepama duona ir t.t. 

 Kuminų istorija prasideda 5000 m. pr. Kr. Viduriniuose Rytuose, ypač aplink Egiptą ir Iraną. Kuminų sėklų buvo rasta faraonų piramidėse, o egiptiečiai jį naudojo balzamavimo procese.

GRYNASIS KIEKIS: 70 g.

Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje.

€1.95
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink